DiagnostykaW ELMOMED zapewniamy Państwu diagnostykę:


  • Echo
  • EKG
  • USG

USG

ELMOmed oferuje szeroki zakres badań diagnostycznych wykonywanych nowoczesnym aparatem USG. Jest to wielofunkcyjny, cyfrowy aparat ultrasonograficzny, wyposażony w najważniejsze głowice.

W naszej pracowni wykonujemy badania USG zarówno dorosłym jak i dzieciom. Zapewniamy pełną diagnostykę ultrasonograficzną noworodkom, niemowlakom i starszym dzieciom w tym badanie przezciemiączkowe czy usg stawów biodrowych.

EKG

Wykonujemy badania EKG - badanie polegające na rejestracji elektrycznej czynności serca pozwalające na rozpoznanie chorób mięśnia sercowego.

Skontaktuj się z nami

Napisz lub zadzwoń aby umówić się na wizytę,

42 236 22 22 | info@elmomed.pl

88 548 77 33 - umawianie wizyt prywatnych

W celu minimalizacji ryzyka transmisji infekcji COViD-19, Centrala NFZ zaleca ograniczenie do niezbędnego minimum lub czasowe zawieszenie udzielania świadczeń wykonywanych planowo lub zgodnie z przyjętym planem postępowania leczniczego. W związku z powyższym, w celu zminimalizowania ryzyka kontaktu osobistego, rekomendujemy telefoniczną rejestrację do poradni specjalistycznych oraz dostarczanie skierowań dla wizyt już zarejestrowanych drogą pocztową. Z wyrazami szacunku, Zespół ELMO-MED s.c.